Dnia 10.05.2014 powstał zastęp Jelenie,
Zastępowym zastępu jest Młodzik Michał Pawlak
Podzastępowym Dh. Mateusz Wyczesany
Do zastępu należą
Paweł Częczek CL
Maciek Częczek WW
Szymon Łysek MW
Życzę owocnej pracy zastępu!
Do obozu każdy musi mieć swoje funkcje - min. jedną
Zastęp do obozu ma wykonać proporzec, okrzyk, odzew.
Totemem zastępu jest róg Jelenia ,któremu musicie nadać obrzędową nazwę
Logiem zastępu jest odcisk tropu dorosłego jelenia: Logo ma się znaleźć na lewej stronie proporca.

Zmień opis zastępu bo jest napisane, że jestem Saganem, a Wyczes Boczkiem XD
OdpowiedzUsuńPS Zmień datę założenia zastępu.
OdpowiedzUsuń